Znakomita wydajność

Gorąco-komorowa maszyna do odlewania ciśnieniowego serii HM koncentruje się na produkcji wysokiej jakości odlewów. Seria HM to najbardziej wydajne maszyny w serii gorących komór YIZUMI. Jest szeroko stosowana w branży 3C, produkcji armatury, elementów galanterii, sprzętu AGD.

Najważniejsze cechy aplikacji

Lepsza wydajność
100% skupienia na wysokiej jakości produkcji. Zoptymalizowany system wtrysku zapewnia dokładny i stabilny proces wtrysku.

Łatwiejsza obsługa
System sterowania PLC Siemens z wysokiej klasy interfejsem HMI zapewnia oszczędność czasu i wygodę użytkowania.

Większa wydajność
System szybkiego przełączania YIZUMI zapewnia najwyższą wydajność produkcji przy najkrótszych czasach cyklu.

Inteligentna cyfrowa kontrola
Inteligentny system sterowania PLC z inteligentnym interfejsem HMI oferuje szybkie i łatwe ustawianie procesów. Wygodne programowanie wielu różnych funkcji na ekranie dodatkowo usprawnia obsługę.
Układ wtryskowy
Zoptymalizowany układ z dwustopniową kontrolą wtrysku zapewnia wysokiej jakości produkcję.
System grzania elektrycznego
Ekran sterowania wyposażony jest w blokadę bezpieczeństwa. Inne funkcje obejmują diagnostykę usterek, wyświetlanie i zarządzanie produkcją oraz przechowywanie danych zwiększające wydajność operacyjną.
Inteligentny system zwierania
Ulepszona płyta z żeliwa sferoidalnego o najwyższej sztywności chroni formę odlewniczą i wpływa na redukcję wad odlewniczych. Chromowane kolumny ze stali o wysokiej wytrzymałości i wydłużonej żywotności.

Polecane urządzenia do automatyzacji

Automatyzacja załadunku/rozładunku materiałów
Wysoki poziom automatyzacji i elastyczności
Automatyzacja szlifowania
Zrobotyzowane szlifowanie i gratowanie może zagwarantować dokładność i niezawodność czyszczenia produktu przy jednoczesnym obniżeniu wskaźnika błędów ludzkich. Może zapobiegać rozprzestrzenianiu się pyłu i zmniejsza niebezpieczeństwo zanieczyszczenia środowiska i występowania chorób zawodowych.
Testowanie płaskości powierzchni
Oprogramowanie systemu kontroli wizualnej opracowane przez YIZUMI umożliwia pomiar wymiarów produktów.
Inteligentna cela odlewnicza.
YIZUMI Intelligent Die Casting Island koncentruje się na dostarczaniu kompletnego zestawu gotowych rozwiązań dla przemysłowych procesów produkcyjnych, takich jak zrobotyzowane zautomatyzowane inteligentne systemy produkcyjne, urządzenia peryferyjne oraz powiązane wsparcie techniczne i usługi. Zaspokaja w pełni potrzebę zautomatyzowania produkcji przemysłu odlewniczego i uzupełnia w pełny zestaw jak ramienia robotów, osadzanie elementów, spryskiwanie, chłodzenie produktu, usuwanie pozostałości, przycinanie, grawerowanie, przenoszenie itp. w branżach związanych z odlewaniem ciśnieniowym i obróbką końcową. Jest odpowiedni dla różnych linii produkcyjnych odlewania ciśnieniowego.