.page .main { background-color: #333333; }

YIZUMI oferuje swoim klientom więcej niż tylko maszyny do odlewania ciśnieniowego

YIZUMI dąży do tego, aby stać się światowej klasy producentem w swojej dziedzinie. Od maszyn do odlewania ciśnieniowego – po zintegrowane cele odlewnicze i kompleksowe rozwiązania dla odlewni ciśnieniowych.
Zawsze trzymamy się koncepcji zorientowania na potrzeby Klienta, zapewniając mu wszechstronne usługi. Wspieramy rozwój naszych Klientów, oferując szkolenia w zakresie obsługi i konserwacji maszyn, form odlewniczych oraz procesu odlewania. Wspieramy Klientów w całym procesie odlewania, ułatwiając korzystanie z maszyn YIZUMI.Kluczowe maszynyKluczowa technologia

Układ sterowaniaOdlewyMaszyny

Maszyny Serii HII-S – wysokiej klasy zimno-komorowe maszyny odlewnicze (1000-5000T)

Dzięki doświadczeniu jakie YIZUMI zdobyło instalując u Klientów na całym świecie ok 9 800 maszyn odlewniczych, wprowadzono maszyny serii HII-S firmy YIZUMI, które są udoskonaloną i rozwiniętą wersją solidnych i łatwych w obsłudze maszyn odlewniczych serii DM i H. Maszyny serii HII-S zostały zmodernizowane we wszystkich aspektach, od wyglądu do głównych parametrów odlewania. Dzięki temu uzyskały jeszcze większe uznanie oraz umożliwiło spełnienie wyższych wymagań bezpieczeństwa zgodnie z międzynarodowymi standardami, ale także na ponad 30% poprawę głównych parametrów odlewu. Maszyna jest przeznaczona do produkcji różnych odlewów z aluminium i magnezu, takich jak części i komponenty dla motoryzacji, telekomunikacji, wysokiej precyzji elementy dla elektroniki 3C, elementów budowlanych i części do urządzeń gospodarstwa domowego.

Maszyny Serii HII-S – wysokiej klasy zimno-komorowe maszyny odlewnicze (180-900T)

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nad rozwojem technologii maszyn LEAP, przeprojektowaliśmy układ zwierania w celu zapewnienia jeszcze lepszej stabilności pracy. Całkowicie nowy układ wtryskowy zapewnia Klientom dokładniejszą kontrolę wtrysku, większą powtarzalność i dokładność, a także integruje inteligentny system kontroli parametrów procesu – co wpływa na ogólną wydajność pracy maszyny.

Maszyny Serii HM – gorąco-komorowe maszyny wysokiej wydajności

Stawiając sobie za cel wysoką jakość produkcji, nasze gorąco-komorowe maszyny odlewnicze serii HM stały się jednymi z najbardziej wydajnych maszyn stosowanych do produkcji odlewów dla telekomunikacji, sprzętu i wyposażenia domowego i akcesoriów galanteryjnych.

Maszyny serii LEAP ultra duże

Maszyny odlewnicze o ultra dużym tonażu dostosowane są do szybko rozwijającego się przemysłu motoryzacyjnego pojazdów NEV – napędzanych nowymi rodzajami energii takich jak elektryczna. Maszyny LEAP ultra mogą być używane do produkcji ultra dużych odlewów, takich jak przednia kabina, tylna podłoga, nowej technologii podwozia CTC (cell to chassis) i płyty nowych pojazdów energetycznych. Konstrukcje, które wcześniej wymagały 70 części, teraz mogą być produkowane w jednym procesie odlewania ciśnieniowego. Yizumi jest nie tylko producentem maszyn odlewniczych, ale współpracuje z partnerami, w celu zapewnienia Klientom kompleksowych rozwiązań. Oferujemy nie tylko projektowanie ultra dużych odlewów, ale również materiały które nie wymagają obróbki cieplnej, oferujemy również formy odlewnicze dostosowane do maszyn i produktów, a także usługi inżynieryjne, produkcyjne i dostawę kompletnych linii produkcyjnych odlewów ciśnieniowych – tak aby zapewnić Klientom dostęp do wytwarzania najwyższej jakości produktów.

Maszyny Serii LEAP

YIZUMI w pełni dorównuje wydajności i funkcjonalności światowej klasy maszynom do odlewania ciśnieniowego. Dzięki wspólnym wysiłkom międzynarodowych i krajowych zespołów badawczo-rozwojowych z wieloletnim doświadczeniem w branży odlewniczej, opracowaliśmy serię maszyn LEAP od koncepcji do produktu i jesteśmy w pełni właścicielem praw intelektualnych do wykorzystywanych w nich technologii. System wtrysku Yi-Cast sterowany w czasie rzeczywistym w zamkniętej pętli sprawia, że każdy wtrysk ma zapewnioną i powtarzalną jakość. System kontroli ORCA wykorzystuje najbardziej zaawansowaną na świecie technologię i algorytm kontroli. Łatwy w użyciu interfejs HMI umożliwia pełną digitalizację maszyny do odlewania ciśnieniowego i jej procesów. Wspierany przez wysoce innowacyjne serwomechanizmy + zasilanie energooszczędnych jednostek pompowych, maszyny osiągają wyższe wskaźniki OEE (Całkowita Efektywność Urządzeń).