YIZUMI to niezawodny partner w dziedzinie odlewnictwa ciśnieniowego w przemyśle motoryzacyjnym

Przygotuj się na pojazdy przyszłości z YIZUMI.Redukcja zużycia paliwa i energii przez samochody, m.in. możliwa jest dzięki ograniczeniu wagi pojazdów. Dlatego w procesie produkcji samochodów wykorzystywane są lekkie materiały, wśród których wyróżniają się stopy aluminium, stając się konkurencyjną alternatywą dla Dowiedz się więcej…

Zastosowanie maszyn odlewniczych YIZUMI w produktach cienkościennych dla urządzeń 5G, 3C i innych o wysokich wymaganiach

Wraz z rozwojem technologii, zapotrzebowanie na produkty telekomunikacyjne na rynku stopniowo wzrasta. Wprowadzenie telekomunikacji 5G wymaga nowoczesnych produktów telekomunikacyjnych, których elementem są cienkościenne odlewy i części aluminiowe. YIZUMI oferuje Klientom nowoczesną technologię dającą zdecydowaną przewagę i solidną jakość odlewów.

System sterowania ORCA

Dzięki łatwej obsłudze na panelach wielodotykowych i funkcjonalnej pomocy systemu Yi-CastMaster, czas i koszty szkolenia są minimalne. Algorytm kontroli rdzenia Master AI został specjalnie zaprojektowany dla zintegrowanej kontroli odlewania. Obsługa HMI jest łatwa dzięki zastosowaniu wizualnego interfejsu graficznego.

Układ wtryskowy Yi-Cast

Z funkcją samo-uczenia się (AI), można zrealizować pełną kontrolę czasu rzeczywistego wtrysku w pętli zamkniętej, aby dokładnie monitorować proces. Opatentowana technologia różnicowego wtrysku ciśnieniowego pozwala realizować precyzyjną i stabilną kontrolę, aby zwiększyć dynamiczną siłę wtrysku.