Przełomowa maszyna odlewnicza YIZUMI z serii LEAP po raz kolejny przyciągała uwagę wielu odwiedzających targi EUROGUSS.

(c) Yizumi, bm-trade.pl
(c) Yizumi, bm-trade.pl
(c) Yizumi, bm-trade.pl
(c) Yizumi, bm-trade.pl

Kącik prelegentów

16 stycznia w godzinach popołudniowych Stefan Fritsche, Dyrektor ds. strategii w YIZUMI Die Casting and Metal Forming, wygłosi wykład „Doświadczenia z maszynami odlewniczymi YIZUMI LEAP” na stoisku 550 w hali 9. Podzieli się on korzyściami płynącymi z wydajności naszego sprzętu w porównaniu ze światowej klasy maszynami odlewniczymi, przedstawiając ciekawe historie przypadków.

(c) Yizumi, bm-trade.pl

YIZUMI przywiązuje dużą wagę do holistycznych strategii OEE i TCO, które obejmują maszyny, zoptymalizowane termicznie formy, zoptymalizowany projekt części i intensywne szkolenia personelu, aby zapewnić opłacalne rozwiązania z najnowocześniejszą technologią, koncentrując się na zaawansowanych maszynach i wykwalifikowanej sile roboczej.

YIZUMI zawsze było zorientowane na Klienta, zapewniając doskonałe wsparcie, szkolenia i wiedzę techniczną w zakresie form i symulacji. Co więcej, technologia odlewania ciśnieniowego LEAP wykorzystuje efektywny, kontrolowany w czasie rzeczywistym wtrysk, energooszczędną hydraulikę i samouczące się algorytmy, aby zmaksymalizować precyzję i powtarzalność, co zostało z powodzeniem zastosowane w przemyśle motoryzacyjnym do lekkich konstrukcji ze stopów aluminium i magnezu.

Na przykład, obudowy silników typu „dwa w jednym” części układu napędowego i bloki silników pojazdów elektrycznych o rozszerzonym zasięgu – stanowią najbardziej złożone konstrukcje w systemie zasilania pojazdów NEV. Ich wysoki współczynnik przepustowości w pełni wskazuje na wysoką wydajność systemu wtryskowego Yi-Cast. Ponadto, dzięki wydajnemu systemowi zarządzania produkcją, maszyny odlewnicze LEAP mogą pomóc producentom w optymalizacji wydajności produkcji. YIZUMI dąży do ciągłego doskonalenia i dostarczania klientom na całym świecie bardziej opłacalnych rozwiązań w zakresie odlewania ciśnieniowego.

To już druga, od czasu międzynarodowego debiutu prezentacja całego zestawu maszyn odlewniczych serii LEAP. Pierwsza sprzedaż zrealizowana na targach odbyła się podczas GIFA w czerwcu 2023 roku.

Dzięki zaufaniu naszych europejskich klientów podpisaliśmy kolejną umowę na EUROGUSS 2024.
Polska firma Odlewnia Gawrych kupiła kolejną, trzecią maszynę Yzumi. Tym razem była to najnowocześniejsza maszyna odlewnicza Leap 530.

(c) Yizumi, bm-trade.pl, https://odlewnia-gawrych.pl/
Podpisanie umowy Michael Mai i Eryk Gawrych Odlewnia Aluminium Gawrych – Budzyń (odlewnia-gawrych.pl)

„LEAP” to nie tylko nazwa innowacyjnych maszyn odlewniczych YIZUMI, ale także idea zaangażowania YIZUMI w „przełamywanie granic i pokonywanie ograniczeń, aby uczynić YIZUMI firmą z pierwszej trójki na świecie w branży odlewnictwa”.

(c) Yizumi, bm-trade.pl

Seria LEAP charakteryzuje się znacznie zwiększoną wydajnością wtrysku z intuicyjnym interfejsem HMI. Ulepszony system mocowania i energooszczędny układ napędowy sprawiają, że LEAP jest wydajną, stabilną i zautomatyzowaną jednostką produkcyjną do odlewania ciśnieniowego. Niezależnie opracowany przez LEAP system kontroli wtrysku Yi-Cast w zamkniętej pętli czasu rzeczywistego zapewnia jakość każdego wtrysku.

Udana sprzedaż maszyny do odlewania ciśnieniowego LEAP530U na targach EUROGUSS nie tylko stanowi wyraz uznania globalnych klientów dla naszej siły technicznej, ale także oznacza kolejny solidny krok w przód na globalnym rynku maszyn do odlewania ciśnieniowego.

EUROGUSS trwa do 18 stycznia, aby dowiedzieć się więcej ekscytujących szczegółów, odwiedź nas na stoisku YIZUMI: Hala 9 – 528, lub śledzić nas w mediach społecznościowych i na oficjalnej stronie internetowej.

Kategorie: targi