Dzięki oddaniu do użytkowania z końcem 2022r. jednego z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych, YIZUMI osiągnęło ważny kamień milowy na drodze osiągnięcia pozycji najwyższej klasy międzynarodowego gracza w branży odlewania ciśnieniowego. Maszyny odlewnicze YIZUMI stosują nowoczesne, innowacyjne technologie i rozwiązania w celu zapewnienia wysokiej jakości odlewania ultra-dużych strukturalnych odlewów typu body-in-white.

Fabryka nr 3 której otwarcie zainaugurowano w listopadzie 2022 r., YIZUMI Chiny. 23 000 m3 najnowocześniejszej infrastruktury produkcyjnej.
Cela odlewnicza LEAP 2022 z siłą zwarcia 90 000 kN do produkcji ultra dużych odlewów strukturalnych.

Historia rozwoju YIZUMI to droga fascynującego i dynamicznego postępu – od skromnego początku, po światowej klasy lidera w technologii maszyn odlewnictwa ciśnieniowego.

Założony w 2002 roku przez grupę przedsiębiorców mały start-up YIZUMI, szybko stał się dostawcą rozwiązań technologicznych w branży formowania wtryskowego w Chinach. W 2004 roku powstał dział maszyn do odlewania ciśnieniowego, a następnie w 2009 dział maszyn do formowania wtryskowego gumy i maszyn do szybkiej produkcji opakowań w 2013 roku. Wreszcie, w 2014 roku powstał dział Robotic Automation System w celu zaspokojenia coraz bardziej złożonych potrzeb związanych z kompleksowymi rozwiązaniami produkcyjnymi naszych klientów.

Skromne początki YIZUMI od 2002 roku do 2023 w którym firma stanowi uznanego, międzynarodowego dostawcę rozwiązań produkcyjnych.

Pierwszy rebranding przeprowadzony w 2008 roku przez CEO Richarda Yana, położył podwaliny pod dalszy dynamiczny i wysokiej jakości rozwój organizacji YIZUMI. Firma YIZUMI postrzega swoich pracowników i organizację jako rodzinę, której członkowie wzajemnie się wspierają. Wierzymy, że sukces należy do tych, którzy są zmotywowani i podążają za swoimi marzeniami. Firma YIZUMI pielęgnuje kulturę skoncentrowaną na ludziach i technologii, aby wspierać naszych klientów w ich dążeniu do sukcesu.

Wraz z przejęciem HPM w USA w 2011 roku, YIZUMI rozszerzyło swój międzynarodowy zasięg i dostęp do nowych rynków.

Kierując się dążeniem do sukcesu, innowacje technologiczne były stale wzmacniane poprzez ciągły rozwój możliwości organizacji, co prowadziło do dalszego wzrostu firmy.

Przeprowadzając udane IPO w 2015 r. jako pierwszy producent sprzętu do formowania i odlewania ciśnieniowego notowany na rynku akcji A, YIZUMI zapewniło silne podwaliny pod dalszą ekspansję i internacjonalizację.

W kolejnych latach nastąpiło otwarcie międzynarodowego zakładu produkcyjnego w Indiach, a także ekspansja YIZUMI-HPM w USA. Wreszcie, w 2017 r. powstało centrum badawczo-rozwojowe YIZUMI Germany, powiązane z renomowanym Uniwersytetem RWTH w Aachen. Projekty rozwojowe w YIZUMI Germany koncentrują się na wielomateriałowych lekkich rozwiązaniach opartych na produkcji addytywnej, a także na technologiach formowania wtryskowego.

Konsekwentne koncentrowanie się na dostarczaniu naszym klientom najlepszych opłacalnych rozwiązań z wiodącą technologią pozwoliło YIZUMI przekroczyć granicę 2 miliardów CNY (prawie 300 milionów USD) przychodów do 2017 roku.

Poświęcając się naszej odpowiedzialności społecznej, YIZUMI inwestuje w centra społecznościowe, a także projekty charytatywne. Zdrowe społeczeństwo potrzebuje wysokiego poziomu zrównoważonego rozwoju, dlatego YIZUMI inwestuje w zakłady produkcyjne w celu zapewnienia energooszczędnych procesów produkcyjnych. Najnowsze technologie są wdrażane w naszych produktach, aby ułatwić naszym klientom oszczędzanie energii. Dobrym przykładem jest nasza nowa, najnowocześniejsza maszyna odlewnicza LEAP z innowacyjnym systemem hydraulicznym oferującym najwyższą wydajność odlewania przy najniższym zużyciu energii.

Nieustannie dążąc do poprawy wydajności naszych urządzeń, firma YIZUMI w ciągu niespełna 20 lat osiągnęła zdolność do oferowania swoim klientom najwyższej klasy rozwiązań odlewniczych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nasze globalne centrum innowacji, zainaugurowane w 2022 r., podkreśla nasze aspiracje i pragnienie dalszego rozwoju technologii. Globalne centrum innowacji zostało utworzone w celu skutecznego generowania pomysłów i wiedzy, aby prowadzić i wspierać nasze innowacje technologiczne z korzyścią dla naszych klientów.

Globalne Centrum Innowacji, otwarte w 2022 r.

Zespół YIZUMI odbył niesamowitą podróż w ciągu ostatnich 20 lat. Było to możliwe dzięki kulturze zorientowanej na klienta i opartej na technologii, która charakteryzuje się wysokim poziomem uczciwości i zdyscyplinowanej etyki pracy.

„Think Tech Forward”, nasz nowy slogan, mocno podkreśla nasze ambicje na przyszłość. Naszą ambicją jest dostarczanie naszym klientom wysoce konkurencyjnych rozwiązań produkcyjnych, w tym usług opartych na wiodącej technologii.

Obecnie YIZUMI produkuje i dostarcza około 1200 maszyn do odlewania ciśnieniowego i formowania ciśnieniowego rocznie do naszych klientów na całym świecie. Nasza najnowocześniejsza maszyna LEAP z powodzeniem działa w zakładach produkcyjnych klientów z maszynami o wielkości do 90 000 kN siły zwarcia.

Kategorie: yizumi