Międzynarodowe Targi Odlewnicze z Forum Technicznym (GIFA) zakończyły się 16 czerwca w Centrum Wystawienniczym w Düsseldorfie w Niemczech. Targi te były dobrą okazją dla YIZUMI do dalszej komunikacji z naszymi klientami i pogłębienia ważnych relacji. Pozwalamy sobie wyrazić naszą wdzięczność za wizytę na naszym stoisku 11A42. Do zobaczenia na GIFA 2027Podczas tego ważnego, odbywającego się co cztery lata wydarzenia branżowego, renomowani wystawcy z całego świata zebrali się, aby zaprezentować swoje osiągnięcia. YIZUMI po raz pierwszy zaprezentowało w Europie swoją innowacyjną, wysokiej klasy zimno-komorową maszynę do odlewania ciśnieniowego z serii LEAP i pokazało możliwości techniczne YIZUMI w dziedzinie odlewania ciśnieniowego metali zgromadzone w ostatnich latach.

Dominującym sloganem firmy YIZUMI na targach GIFA 2023 było „Think Tech Forward”, odzwierciedlającym inicjatywę ciągłego rozwoju i innowacji. Najlepszym tego przykładem była prezentowana na stoisku wysokiej klasy zimno-komorowa maszyna do odlewania ciśnieniowego z serii LEAP.

Maszyny odlewnicze serii LEAP zostały opracowane w celu zaspokojenia potrzeb produkcyjnych naszych klientów na całym świecie. Maszyny odlewnicze serii LEAP mogą spełnić wszelkie wymagania odlewania stopów magnezu i aluminium. Seria LEAP, dostępna w zakresie sił zwarcia od 380 ton do 9000 ton, oferuje odlewniom solidną i niezawodną technologię odlewania ciśnieniowego spełniającą najwyższe wymagania dla każdego zastosowania.


Do tej pory maszyny odlewnicze serii LEAP zostały z sukcesem dostarczone do wielu znanych przedsiębiorstw odlewniczych w Chinach w celu masowej produkcji różnych części odlewanych ciśnieniowo. Ich wysoka precyzja i najwyższa powtarzalność zostały docenione przez naszych klientów.


Oprócz wysokiej klasy sprzętu do odlewania ciśnieniowego, technologia druku 3D firmy YIZUMI była również główną atrakcją targów GIFA. Na wystawie YIZUMI zaprezentowało szeroką gamę produktów drukowanych 3D wraz z innowacjami w dziedzinie przemysłowego druku 3D granulatu. Na przykład, YIZUMI zaprezentowało dobrze przyjęty prototyp głowicy natryskowej z nadrukiem 3D do zastosowań w odlewnictwie ciśnieniowym.

Przemysłowy druk 3D z granulatu YIZUMI SpaceA integruje różne procesy produkcyjne. Oprócz procesu produkcji addytywnej, można go również łączyć z wkładkami i procesami produkcji subtraktywnej, jak pokazano w przypadku innowacyjnej głowicy natryskowej. Technologia SpaceA oferuje możliwości dla branży motoryzacyjnej, AGD, budowlanej i artystycznej dekoracji wnętrz, umożliwiając krótkie serie spersonalizowanych części.


Po świętowaniu 20-lecia działalności w 2022 r., YIZUMI w 2023 r. kontynuuje nowy etap, aby zapewnić swoim klientom na całym świecie skuteczne rozwiązania z wiodącą technologią w najlepszych cenach. „Think Tech Forward” z korzyścią dla naszych klientów.

Z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie za cztery lata na GIFA 2027!
Kategorie: targi